Zveme vás do laboratoří Fakulty biomedicínského inženýrství

Zveme vás do laboratoří Fakulty biomedicínského inženýrství

Prosím registrujte se včas, na akci je omezená kapacita!
18. listopadu 2021
Fakulta biomedicínského inženýrství, Sportovců 2311, Kladno
16:50
Ukážeme vám, jakmile to bude možné, unikátní laboratoře. Uvidíte učebnu s fakultní sanitkou a high-tech simulátorem kojence, dále navšívíme laboratoř robotické rehabilitace, laboratoř anatomických modelů s plastinovanými těly a laboratoř simulačních a praktických metod pro ochranu obyvatelstva. Setkáme se v 16:50 na uvedené adrese, kde si nás vyzvedne kolegyně z Fakulty biomedicínského inženýrství, která nás pracovišti provede. Na místo se dostanete buď vlastním autem (parkování je možné ve dvoře). Nebo autobusem, který jezdí z Nádraží Veleslavín.
akce aktualita
Add to calendar

Laboratoř robotické rehabilitace: první tuzemská univerzita s takto komplexně vybavenou rehabilitační laboratoří disponuje zařízeními srovnatelnými s nejlépe vybavenými specializovanými pracovišti rehabilitační péče v České republice.

Laboratoř anatomických modelů s plastinovanými těly: vybavena plastinovanými lidskými těly a autentickými lidskými orgány, což poskytuje výrazně lepší možnosti pro výuku anatomie.

Laboratoř simulačních a praktických metod pro ochranu obyvatelstva – virtuální výuka bezpečnostních oborů a 3D model: unikátní software, který zatím neprovozuje žádná jiná profesní ani vzdělávací instituce ve střední Evropě. Lze simulovat jakoukoliv mimořádnou událost a připravit se tak na i na řešení situací, které nejsou tak časté, ale mohou mít katastrofální následky. Software je doplněn o unikátní fyzický 3D model  krajiny o velikosti 6,5 a 4 m, na kterém lze simulovat celou řadu mimořádných událostí a analyzovat jejich dopady v prostředí.

Učebna s fakultní sanitkou a high-tech simulátorem kojence: plně vybavená sanitka sloužící pro výuku studentů studijního programu Zdravotnické záchranářství