„Páni inženýři aneb kde jsou dnešní Kolbenové, Daňkové, Křižíkové, Hlávkové...“

„Páni inženýři aneb kde jsou dnešní Kolbenové, Daňkové, Křižíkové, Hlávkové...“

12. června 2013
18:00 NTK, Galerie
Spolek absolventů a přátel ČVUT si Vás dovoluje pozvat na panelovou diskusi na téma „Páni inženýři aneb kde jsou dnešní Kolbenové, Daňkové, Křižíkové, Hlávkové...“, která se koná 12.6.2013 od 18:00 v Národní technické knihovně (Technická 6, Praha 6). V rámci tohoto setkání bychom rádi otevřeli téma prestiže povolání inženýr/technik, jeho potřebnosti pro rozvoj současné a budoucí ekonomiky a společnosti vůbec.
akce aktualita
Add to calendar

Mezi pozvanými jsou kromě členů spolku a studentů ČVUT i významné osobnosti českého průmyslu, např.  Ing. Zbyněk Frolík (majitel společnosti Linet), Ing. Václav Matyáš (prezident Svazu podnikatelů), Ing. Jaroslav Hanák (prezident Svazu průmyslu a dopravy), Ing. Lubomír Stoklásek (manažer roku 2011 a ředitel společnosti Agrostroj) a další.
V \"panelu\" zasedne kromě výše zmíněných i předseda Akademického senátu ČVUT prof. Konvalinka, proděkan FBMI doc. Hozman, prezidentak Studentské unie ČVUT Václva Sedlmajerová a náměstek pro VŠ MŠMT prof. Wilhelm.
Galerie bude otevřena od 17:30, s tím, že diskuse začne v 18:00. Její ukončení je plánováno na 20:00 a po té bude připraveno malé občerstvení.